Kontakt | Avtodeli GMT
B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

Kontakt

GMT d.o.o.
Noršinska 31
9000 Murska Sobota

Tel.: +386 (0)2 530 10 30

Fax.:+386 (0)2 530 10 34
E-mail: info@gmt.si

 

Uprava
 
Vodstvo
Vlado Karoly

Direktor

Tomaž Gider

Prokurist

Sašo Breznik

Tel.: 02/530 10 44
E-mail: sasob@gmt.si

Robert Breznik

Tel.: 02/530 10 42
E-mail: robertb@gmt.si

Stanko Prelec

Tel.: 02/530 10 26
E-mail: stankop@gmt.si

Matej Žinkovič

Tel.: 02/530 10 25
E-mail: matejz@gmt.si


Komerciala
Ernest Sep

Tel.: 02/530 10 37
E-mail: ernests@gmt.si

Martin Semenič

Tel.: 02/530 10 47
E-mail: martins@gmt.si

Bojan Kocet

Tel.: 02/530 10 46
E-mail: bojank@gmt.si

Miha Ivanič

Tel.: 02/530 10 43
E-mail: mihai@gmt.si

Darko Pavel

Tel.: 02/530 15 02
E-mail: darkop@gmt.si

Leon Hardi

Tel.: 02/530 13 62
E-mail: leonh@gmt.si

Roman Sraka

Tel.: 02/530 10 64
E-mail: romans@gmt.si


Računovodstvo
Alenka Dervarič

Tel.: 02/530 15 06
E-mail: alenkad@gmt.si

Bernarda Geder

Tel.: 02/530 10 68
E-mail: bernardag@gmt.si

Andrejka Škraban

Tel.: 02/530 15 07
E-mail: andrejkas@gmt.si

Tatjana Vučak

Tel.: 02/530 10 67
E-mail: tatjanav@gmt.si

Lojzka Tratnjek

Tel.: 02/530 10 36
E-mail: lojzka@gmt.si

Ingrid Karoly

Tel.: 02/530 15 05
E-mail: ingridk@gmt.si

Laura Gider

Tel.: 02/530 10 41
E-mail: laurag@gmt.si

Gyongyi Dora

Tel.: 02/530 10 66
E-mail: dora@gmt.si

Simona Kociper

Tel.: 02/530 13 61
E-mail: simonak@gmt.si

Patricija Vrbančič

Tel.: 02/530 10 69
E-mail: patricijav@gmt.si

Sandra Horvat

Tel.: 02/530 10 69
E-mail: sandrah@gmt.si


Klicni center
Dejan Škerlak

Tel.: 02/530 10 39 
E-mail: dejans@gmt.si

Janez Legen

Tel.: 02/530 10 33 
E-mail: janezl@gmt.si

Peter Smej

Tel.: 02/530 15 00 
E-mail: peters@gmt.si

Danijel Ritlop

Tel.: 02/530 15 10 
E-mail: danir@gmt.si

Zoltan Durič

Tel.: 02/530 10 53 
E-mail: zoltand@gmt.si


« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna